Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2010, 16:59   #22
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Rusinka Wyszła razem z pozostałymi, Tuż obok niej szedł Aleksiej. Wampirzyca zwróciła się ściszonym głosem do uczonego.
- Słyszałeś rozmowę?
- Większość – odparł
- Co o tym myślisz?
- Heh – westchnął –Morderstwa nie są moją mocną. Nie wiem też wiele o waszym … ludzie. Wydaje mi się, że koś chce wywołać zamieszanie… może wojnę
- rozumiem… a co sądzisz o pozostałych
- Hmmm, wydają się być wartościowymi ludźmi. Znaczy się wampirami
- Są słabi
- Samaro, są różne rodzaje siły. Na przykład Mieczysław wydaje się być kimś o niezwykłej inteligencji.
- Pfe - prychnęła Samara.

Alexia wyglądała ponętnie. Rzadko widywała kobiety, które świadomie ukazywały swoje wdzięki, nie licząc oczywiście prostytutek. Uśmiechnęła się do Alexi. Potem jednak poważnie powiedziała
- Zemsta to jedno z najsilniejszych uczuć znanych śmiertelnikom… czyli nam też. Sama coś o tym wiem. Miłość za miłość, krew za krew, ból za ból, za wszystko trzeba zapłacić. Tak mawiają diabły. Może masz szczęście Mieczysławie. Słyszałam jednak , że saraceńskie wampiry pragną wyniszczyć nas rodzaj, czy to mogli być oni?
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline