Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2010, 10:40   #97
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Tass mała prośba zdecyduj się sam na jedno z tych 2 działań które opisałeś, sam biorąc pod uwagę ich realność i szanse powodzenia. Zwalanie wyboru na MG to jak oddawanie postaci do NC-powania, poza tym to tworzy niebezpieczny precedens, bo kto mi potem zabroni w poście napisać. Tupik robi:

1 Atakuje z góry pociskami, chyba że nie ma za bardzo jak trafić wielu to
2 taranuje najbliższego dowódcę z zamiarem poderżnięcia mu gardła, no ale jeśli są małe szanse na to że mi się uda - bo się broni, to tylko rzucę w niego procą którą trzymam w ręku. Sam zdecyduj.

A po jakimś czasie to MG będzie grał sam w stworzoną przez siebie przygodę i wybierał punkty któe mu proponujemy, niczym w grze parafowej.

Wiem że czasem ciężko się zdecydować, lub że opisu brakuje, lub cokolwiek, ale bazujmy na tym co mamy i nie grymaśmy, a już na pewno nie stawiajmy MG pod ścianą wyboru i to wyboru za nas.
 
Eliasz jest offline