Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2010, 16:24   #1
Kirholm
 
Kirholm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skał
[autorski, rekrutacja dodatkowa] Zakonna Krew

Witam!

Pragnę zaprosić was do uczestnictwa w sesji Zakonna Krew i polowania na elfy! Co prawda gramy już od kilku miesięcy, acz śmiem twierdzić iż nadrobienie zaległości nie będzie potrzebne, to znaczy kandydaci nie muszą zapoznawać się z całym rysem fabularnym, myślę że wystarczy krótka rozmowa ze mną na gg bądź PW.

Potrzebuję 1, w porywach 2 graczy. Dlaczego? Otóż jeden z bohaterów pożegnał się z życiem i jest to chyba odpowiedni moment aby go zastąpić.

Jak stworzyć kartę postaci? Tak samo jak w przypadku pierwszej rekrutacji wysyłam kandydatom wypełnioną i pustą kartę postaci, w razie pytań chętnie odpowiem.

Jakie dopuszczam rasy? Najchętniej ludzie bądź krasnoludy. Uwaga! Jest też możliwość wcielenia się w krasnoluda Thobiusa, który pojawił się niedawno w przygodzie.

Kiedy skończę rekrutkę? Mam nadzieję że pod koniec tygodnia. Powoli bohaterowie opuszczają miasto i dobrze by było gdyby teraz dotarły doń posiłki. Jednakże jeśli będą jakieś prośby to przesunę termin. Wszystko do ustalenia.

Zmieniła się też częstotliwość względem początku sesji. Teraz jest to 1 post/tydzień.

A tu linki:

Do sesji:
http://lastinn.info/sesje-rpg-fantas...a-krew-22.html (Zakonna Krew)

Do archiwalnej pierwszej rekrutacji:
http://lastinn.info/archiwum-rekruta...onna-krew.html ([autorski] Zakonna Krew)

Myślę że w bazowej rekrutce znajdują się wszystkie odpowiedzi na nurtujące Was pytania, ale jeśli coś jeszcze przyjdzie wam do głowy to piszcie do mnie na gg: 2273437 lub PW.

Irytują Cię idealni i piękni reprezentanci rasy o długich uszach?! Wypraw się z nami na polowanie! Zapewniam, poleje się krew.



Pozdrawiam i zapraszam do gry w moim autorskim systemie i świecie!
 
Kirholm jest offline