Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2010, 06:40   #47
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
Życie moi drodzy, życie dało mi po dupie tak, że niech się chowa Carter z tym co u Picmana zobaczył. Owszem, myślę, że należą się 3 słowa wyjaśnienia, otóż zakończył mi się związek (definitywnie) z kobietą z którą byłem trzy lata. Nie tak to się miało potoczyć i jedną z najmniej oczekiwanych rzeczy było owe zakończenie związku, byłem przybity i nie miałem ochoty na nic. Zaspokoiłem waszą ciekawość? Jak tak to dobrze, możemy jednak powrócić do sesji, jeśli gracze będą nadal chcieli powrócić do grania. Jeżeli jednak nie, zrozumiem i zawijamy teatrzyk.

Illuminatów nie ganiałem, miałem po prostu życiowe problemy, a tam gdzie byłem, to nie życzę nikomu, żeby był. Czekam dwa tygodnie albo aż wszyscy gracze potwierdzą chęć udziału w dalszej grze.
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.
one_worm jest offline