Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2010, 22:57   #14
Gildean
 
Gildean's Avatar
 
Reputacja: 1 Gildean wkrótce będzie znanyGildean wkrótce będzie znanyGildean wkrótce będzie znanyGildean wkrótce będzie znany
Rusłan sięgnął ręką po Makarova, którego zostawił Sergiej. Kiwnął mu głową co znaczyło mniej więcej tyle co "dzięki, rozsądna decyzja ".
Powoli i skrupulatnie wypełnił magazynek "pestkami", po czym włożył go do pistoletu i przeładował broń. Rusłan wszedł wgłąb bunkra, możliwie blisko handlarza.
- Właśnie zapłata. Mam co do niej propozycję. Wypieprz tych żółtodziobów sprzed bunkra i daj nam dwa dodatkowe gnaty, a zrobimy to samo co oni za połowę ich ceny. Oczywiście możesz mi powiedzieć żebym się chrzanił ale nie dziw się potem, że jak zacznie się strzelanina to ktoś kogoś przypadkiem kropnie, bo grupy nie będą umiały ze sobą współpracować. Może i gówno wiem o zonie, o sprzedawaniu pieprzonych gratów zasranym stalkerom ale wierz mi Sidorowiczu, że jak zacznie latać ołów to wtedy najgorszą rzeczą jaka może się trafić jest chaos i zamieszanie. A dokładnie to się stanie jeśli nie odprawisz tamtych patafianów.
Rusłan odwrócił się w stronę towarzyszy, wyciągnął papierosa, po czym dodał.
- Ale zrobisz jak uważasz.
 

Ostatnio edytowane przez Gildean : 04-03-2010 o 23:05.
Gildean jest offline