Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2010, 22:22   #2
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
Co za wyjątkowo szpetny człowiek. I jeszcze pali ,nie cierpię palaczy ,ciekawe czy byłby tak spokojny jak teraz ,gdyby trzymał w łapach swoje jeszcze ciepłe jelita. Eh... innym razem.

Hordyanki zaczynał żałować swojej decyzji. Może i nie miał już dosłownie ani grosza ,ale żeby upaść tak nisko? Z jednej strony ,mała ,ale wciąż władza ,z drugiej ,jakieś buce z którymi będzie musiał się użerać i te bzdurne patrole ,ale może zobaczy jakieś inne ciekawe zwłoki i wypatrzy nowe sposoby patroszenia istot żywych.
Eh ,nie zobaczę ani jednego orka przez dłuższy czas. Oh, Te ich ciepłe wnętrza ,HAHA o tak ,już tęsknie ,mam nadzieje ,że one też.

Nie specjalnie spoglądał na towarzyszy ,nie chciał się denerwować ,w mieście tracił panowanie gdy tylko słuchał tych wszystkich idiotów ,już nie mówiąc o patrzeniu na te ich ohydne twarzyczki.
Mordy wszystkich ludzi nadają się tylko do powieszenia na ścianie ,albo nie ,nadają się tylko do spalenia ,bo nie ma się czym chwalić.

Kapitan najwyraźniej kończył mówić ,notował coś na kartce papieru ,znów coś ględził ,w końcu krasnolud zaczął go słuchać ,akurat jak człek spytał o wątpliwości.

-Taa ,ja mam zapytanie ,ile nam płacicie ,czemu tak mało i za co ,za same głupie łażenie po śmierdzących ulicach? Mam nadzieje ,że nie orżniecie mnie tutaj. Nie podoba mi się ta robota ,ale przyłożę się do niej bo potrzebuje forsy ,więc oczekuję ,że to docenicie i wynagrodzicie.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline