Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2010, 13:53   #8
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
Dwadzieścia pięć sztuk złota za miesiąc. Na jeden dzień miesiąca nie przypada nawet cała sztuka złota.Eh ,więc tak ma wyglądać teraz moje życie? Na straży buców za nic. Świetnie ,rewelacja, FANTASTYCZNIE.

Hordyanki wysłuchał reszty mowy kapitana i niecierpliwie udał się do magazynu gdzie miał odzyskać swój ukochany miecz. Strasznie się czuł bez niego w trakcie rozmowy. Już go widział ,piękny lśniący ,połyskliwie zielony ,zakrzywiona rękojeść i wręcz boskie ostrze. Kwatermistrz już podawał dla krasnoluda miecz ,gdy ten mu go wyrwał i patrząc mu prosto w oczy krzyknął:

-Nie dotykaj bucu! Odwrócił się od swojego obecnie największego wroga i włożył miecz do zielonej rękojeści i przypiął do pasa. Poklepał się po swojej zbroi i orzekł:

-Mogę rozpocząć pracę.

Gdy ruszyli do miejsca zbrodni Rozpruwacz przyjrzał się swoim towarzyszom. Człowiek ,nic ciekawego. Kolejny człowiek nic... hmmm chyba coś w nim jest ,ale ja tam go wiem? Nie wiem no!
O proszę, proszę. Mroczna elfka ,ciekawe co ja tu przygnało. Niewiele słyszałem o drowach ,chociaż , kiedyś spotkałem duergary ,które wybrały się na górę z powodu właśnie tych knypków. Podobno to kobitki u nich sprawowały władze. Najwyraźniej mieli słabych mężów skoro dali się takim babom. Aczkolwiek warto mieć na nią oko.


W końcu dotarli na miejsce zbrodni. Hordyanki rozejrzał się za śladami krwi na podłodze i meblach ,kiedy nagle przypomniał sobie o świadku.

-Sierżant ,czy tam kapitan ,ten świadek ,Terkan ,może najpierw zajrzyjmy do jego chacjenty ,miał być na miejscu a?
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline