Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2010, 22:15   #11
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Brody, zdaję sobie z tego sprawę, trzeba by więc określić, szybkość transportu korespondencji. Proponuję coś w tym stylu:
w obrębie miasta: 2 dni
w obrębie województwa: 4-5 dni
w obrębie kraju: 7-9 dni
w obrębie kontynentu: 10-13 dni
w obrębie półkuli: 15-17 dni
w obrębie świata: 21-24 dni

Nie mam bladego pojęcia,jak te liczby odnoszą się do rzeczywistości, myślę jednak, że takie przedstawienie sprawy pomoże w zachowaniu realizmu. W końcu postacie mogą podróżować i wysyłać listy z różnych części globu, takie przybliżone przedziały mogą się przydać.

Achernar, troszkę nie doczytałeś chyba :P Nikt nie powiedział, że ma być tylko jeden gracz, chociaż jak dla mnie liczby powyżej sześciu mogą nie być dobrym pomysłem. W końcu to tworzenie wspólnej historii w kilka osób, z których każde dodaje coś od siebie. Przy zbyt dużej liczbie graczy mogą być problemy, choćby logiczne.

Opis oraz biografię postaci postaram się umieścić jeszcze w tym tygodniu, chociaż nie ukrywam, że nie będzie łatwo Tylko pewnie zostawię sobie wolne miejsce jeśli chodzi o znajomość z panem Jakubem, wolałbym być przyjacielem któregoś z graczy, a samego Jakuba znać z widzenia i ze słyszenia Także przygotujcie się, drodzy gracze, że będę męczył któregoś z Was w tej sprawie jak tylko wstawicie opisy postaci
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline