Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2010, 00:16   #12
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Dokładnie Achernar kilka postów wcześniej opisałem po kolei jak wyglądają ogólne zasady gry, jej przebieg i zasady przyjęcia.
Baczy co do zaproponowanego przez Ciebie czasu dostarczenia korespondencji, zgadzam się. Tym samym pokazuje to jakie będzie tempo rozgrywki.
Co do liczby graczy też zgadzam się, że aby stworzyć w miarę spójną całość (a chyba o to nam chodzi) grono graczy raczej nie może być większe niż 3-4 osoby.
Nie podawałem limitu graczy, gdyż jak już wspominałem nie liczyłem na tak duży odzew w tej sprawie.
Jednak docelowo raczej nie przewiduję, aby liczba osób biorących udział w projekcie była większa, niż wspomniane 3-4.
Baczy jak na razie wszyscy tylko zgłaszają chęć, a wiem że od tych chęci do rozpoczęcia rozgrywki droga długa i żmudna, to może się okazać że będziesz jedynym chętnym. I co wtedy?
Nie ma się co bać pana Jakuba Rozenberga, to naprawdy fajny facet. Troszkę dziwak, ale w guncie rzeczy bardzo sympatyczny. Odrzuć więc swoje lęki i przygarnij kropka
Czekam więc na wasze dalsze zgłoszenia, a przede wszystkim na koncepty postaci.
Chciałbym ruszyć z sesją jak tylko ktoś z was wyrazi ostateczną chęć wzięcia udziału w sesji i stworzy postać.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline