Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2010, 21:26   #17
Discordia
 
Discordia's Avatar
 
Reputacja: 1 Discordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodze
czas mi zleciał zbyt szybko, więc czas na tłumaczenie się
jak większość z was się domyśliła wybyłam gdzieś daleko i ciężko jest zarówno z internetem jak i z czasem. Wyjaśnienie jest bardzo proste, prozaiczne wręcz: siedzę w Anglii, na totalnym odludziu, między wzgórzami, gdzie zasięg komórki jest tylko na samej górze (nie trzeba dodawać, że ja mieszkam i pracuję gdzieś w dolnej połowie tego wzgórza :/) a internet mam wi-fi totalnie uzależniony od pogody na moje szczęście (lub nie ) Więc jeśli chodzi o pisanie postów to mogę pisać tylko krótkie posty, bez żadnych interakcji z innymi graczami, dotyczące tylko Roweny. Tak wiem, kicha straszna.
Ale jest jedna pocieszająca rzecz: wracam do kraju ojczystego 16 marca rano. Mniej więcej więc pod koniec przyszłego tygodnia będę mogła wrócić do normalnego pisania postów Ze wszystkimi "flirtami" przez gg, skypa czy co tam wypadnie

EDIT: Zajrzyj na swoje PW Roni. Zawsze możemy zrobić to dzisiaj
 
__________________
Discordia (łac. niezgoda) - bogini zamętu, niezgody i chaosu.

P.S. Ja tylko wykonuję swój zawód. Di.

Ostatnio edytowane przez Discordia : 09-03-2010 o 21:32.
Discordia jest offline