Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2010, 16:24   #19
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Gdyby tak się stało to, bym o tym poinformował.
Czekam, więc na Twoją postać.
A w związku z zaskakująco dużym zainteresowaniem, chyba jednak zdecyduje się na jakiś konkurs KP plus ewentualnie fragment listu.
Tak będzie i sprawiedliwie i lepiej dla mnie, zwiększy to mój komfort wyboru współgraczy.

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O UWAGĘ!
- proszę stworzyć sobie postać, jej historię itp.;
- krótki opis zamieścić w tym wątku, a całą historię postaci proszę przesłać mi na PW;
- dodatkowo poza historią postaci, można dorzucić fragment swojego listu do Jakuba Rozenberga. Nie jest to obowiązkowe, ale da mi możliwość poznania waszego stylu;
Wstępny czas trwania rekrutacji, to 20 marca. Może on ulec skróceniu lub wydłużeniu (zależnie od tego jak szybko będą napływać KP chętnych graczy).
To chyba wszystko.
Dziękuję za uwagę.

P.S.
Cooperator przepraszam za nerwy, ale odpowiadając po raz kolejny na to samo pytanie, człowiek może stracić cierpliwość.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline