Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2010, 19:24   #2
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Jestem świeżo po lekturze części podręcznika i mam kilka noobskich pytań

1. Skoro świat jest tak zdegenerowany i na każdym kroku trzeba walczyć o przeżycie (w sensie, przedłużenie nieżycia), to pewnie sumienie postaci jest bardziej tolerancyjne na zabijanie itp, a więc i motyw człowieczeństwa i "wewnętrznej bestii" nie jest tak ważny?
2. Czy ludzie jeszcze istnieją? Kryją się po kątach, czy próbują się zorganizować? Pisałaś o tym, że Camarilla olała Maskaradę, czy to znaczy, że ludzie dowiedzieli się o wampirach?
3. Co z tym wirusikiem? Opracowano szczepionkę? Jak działa na wampiry zakażona krew? Jakie są objawy, jak szybko wykańcza ludzi i w jaki sposób? (To tak z ciekawości )
4. Napisałaś, że tworzymy "młokosa", a czy można wykorzystać darowane punkty i zrobić wampira np: siódmego pokolenia i podbić sobie coś do 6 kropek? Czy w ogóle można zwiększyć pokolenie, i czy są jakieś granice?
5. Są ograniczenia co do ekwipunku czy mogę zabrać taczkę z niezbędnym sprzętem, krótkofalówki, baterie, iPody, zestaw noży kuchennych, skrzynka z nabojami do Colta itp?
6. Nie szybciej by było, jakby każdy miał rower?
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline