Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2010, 08:09   #178
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
No, swój pościk wysłałam czas więc na oficjelkę.

Nie będę kadzić, że ze wszystkimi mi się świetnie grało, bo to oczywista oczywistość - jakby mi się nie grało, to bym odeszła Sesję czytałam jak dobrą książkę, zwłaszcza - nie ukrywam - posty MG.

Natomiast chciałam gorąco podziękować Mistrzom za to, że zezwolili na poboczny wątek. Astriata była zrobiona wybitnie pod odgrywanie (w sumie to do niczego sie nie nadawała innego ), a dzięki Waszej wyrozumiałości mogła rozwinąć skrzydła. Kłaniam się głęboko... co tam: biję pokłony waląc czołem w ziemię za shallyiański wątek i niecierpliwie czekam następnej części sesji, w której Astria odzyska wewnętrzny spokój i nie będzie histeryzować co drugi post. W granicach rozsądku oczywiście ten brak histerii

A po cichu dodam, że cieszę się, iż nas Iglica ominęła
 
Sayane jest offline