Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2010, 15:49   #745
Glyph
 
Reputacja: 1 Glyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwu
Uczciwie mówiąc, na początku gry, nigdy bym nie przypuszczał, że sesja doczeka się końca
Oczywiście nie dlatego, że przepowiadałem jej zgubny koniec w połowie fabuły, jak sporej części forumowych przygód. Inaczej w końcu nie wysiedziałbym tak długo. Raczej zauważałem w PK schemat podobny do amerykańskich seriali. Naprawdę wystrzałowe zakończenie rozdziału (serii) i po nim kolejne sezony. Udało się osiągnąć aż trzy o bardzo dobrej fabule, co jest niezgorszym wynikiem.
Dodam że 4 lata dają nam chyba najdłużej trwającą sesję na forum.
Jak to bywa o spóźnieniach, czy innych problemach za jakiś czas się zapomni, a resztę miło będzie wspominać.

Także cieszę się tym, że udało nam się zakończyć tak, jak trzeba, czyli z ogólną rozwałką Dziękuję Sayane za zakończenie, w którym bardzo zgrabnie opisałaś nasze dalsze losy.
Dziękuję także za cały ten czas dobrej zabawy jaką nam zorganizowałaś. Gratuluję graczom niezapomnianych postaci i mam nadzieję, że się jeszcze kiedyś spotkamy w podobnym gronie.
 
Glyph jest offline