Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2010, 17:07   #787
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Widząc rozdzianego orka w samej... charakterystycznego kroju bieliźnie oraz damskich bucikach, prężącego muskuły i puszczającego wyzywające spojrzenia, drow przełknął cicho ślinę i zacisnął mocniej dłoń na rękojeści sejmitaru. Po jego czole spłynęła „kropelka” i mroczny elf z nieciekawą miną odwrócił wzrok na wszelki stłuczek.



Nizzre stanęła w szranki z dwarfem. Początkowo szło elfce świetnie, szybko jednak klątwa dała o sobie znać i wyzwanie przerodziło się w „wydostańcie mnie spod pijanego dwarfa!”. Na szczęście elfka bez trwałych urazów cielesnych zdołała wyczołgać się z pola walki nim Il zechciał interweniować.
Tymczasem!... W lewym narożniku ważący prawie 3 tony [2,9999 tony wraz z pchłą], 55-letni ale nadal swawolny, jak nieliczni wiedzą wytatuowany tu i ówdzie – Zielona Śmierć Barrrrbak syn Zerat`hul`a! W prawym narożniku bagatela 160-letni miłośnik przedwiecznej bogini Flaszki i Pluszaków, posiadający tylko lewy naramiennik, łysy, siwy i brodaty [jakkolwiek to brzmi] Kall`eh! Walka była zacięta [i jakże widowiskowa! Półnagi ork... ok., nagi w 99,9% ork kontra kompletnie zalany dwarf!]. Z błogosławieństwem bogini Flaszki trochę myliły się wam kolory, prawe ręce z lewymi nogami, ale rywalizacja była zacięta. W tym starciu Kall`eh ostatecznie również był górą! [broda na czerwone – Barbak zdyskwalifikowany za łysość!].
- Niedługo wyruszycie do kolejnego Miejsca – odezwał się Kruk. – Pozostało na ten czas jezioro Lake, Umarły Las, Świątynia, Lodowa pustynia i Zdewastowana Świątynia Wielkiego Abazigala [trzask pioruna w tle, złowroga muzyka]. Okażę się wkrótce gdzie się udacie...
Tymczasem milej zabawy i dobrej nocy. Czy Kall`eh do rana utrzyma swój tytuł mistrza twistera?!
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline