Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2010, 09:58   #747
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Lol Glyph, no to pojechałeś z tą telenowelą Podział na rozdziały był podyktowany wyłącznie względami praktycznymi, ale pewnie coś w tym jest

Lyss, obie byłyśmy początkujące Ty w graniu, ja w prowadzeniu na forum. Aczkolwiek wydaje mi się, że grałaś jeszcze w jakiejś sesji - Wampira albo Nieboraków...? Ale dobrze, że mi nie mówiłaś o swoich wątpliwościach odnośnie odejścia, bo bym się podłamała zupełnie.
Powodzenia na maturze (a Glyphowi w obronie mgr) i też mam nadzieję, że po wakacjach ja też odsapnę ruszymy z czymś nowym, równie luźnym w mechanice jak PK

I znów będę Was poganiać, se se se se

I przestańcie mi gratulować dociągnięcia sesji do końca, bo czuję jakbym za uszy dowlekła wszystkich graczy (łącznie ze sobą) do finału (najgorsze, że dalekie od prawdy to nie jest ).

Ale i tak będę tęsknić

I wspólny Sylwester też był fajny...

Ech... proszę Moderację o zamknięcie sesji a komentarzy... za jakieś 3 dni może. Może ktoś ze starych graczy zechce się jeszcze dopisać.
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 16-04-2010 o 09:31.
Sayane jest offline