Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2010, 22:11   #504
woltron
 
woltron's Avatar
 
Reputacja: 1 woltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumny
Abishai,

dziękuję za wspólną grę. Przyznam się, że bardzo polubiłem Tengira i będzie mi brakować jego uwag, a także pomysłów (bez których Babcia pewnie byłaby już martwa!). Dzięki twoim umiejętnościom i dzięki świetnemu warsztatowi pisarskiemu posty o Kruku czytałem z wypiekami na twarzy, zastanawiając się czasami "dlaczego sam na to nie wpadłem!". Mam nadzieję, że niedługo spotkamy się w kolejnej sesji w relacji gracz-gracz

at all,

post już jest, ale zastrzegam sobie, że pewnie będzie jeszcze dopieszczany, bo śmierć Rivelli, Tengira i Serapha (druga i ostateczna ;p) na to zasługuje. Mimo to mam nadzieję, że udało mi się uchwycić epickość bitwy.
 
__________________
"Co do Regulaminów nie ma o czym dyskutować" - Bielon przystający na warunki Obsługi dotyczące jego powrotu na forum po rocznym banie i warunki przyłączenia Bissel do LI.
woltron jest offline