Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2010, 14:44   #4
Araks3
 
Araks3's Avatar
 
Reputacja: 1 Araks3 ma w sobie cośAraks3 ma w sobie cośAraks3 ma w sobie cośAraks3 ma w sobie cośAraks3 ma w sobie cośAraks3 ma w sobie cośAraks3 ma w sobie cośAraks3 ma w sobie cośAraks3 ma w sobie cośAraks3 ma w sobie cośAraks3 ma w sobie coś
Kolejny, który zgłasza się do szlachetnej czwórki.

Moja postać byłaby jednym z lądowych piratów, ale takim jakby... członkiem plemienia. Znaczy się jest sobie grupka ludzi na lodowym pustkowiu i po prostu łupią niemal wszystko co wejdzie im w drogę, wszak trzeba przeżyć. Postać jest typowym chłopakiem do bicia - rangerem, który potrafi dać w mordę i zna się na nowej faunie i florze Amerykańskich pustkowi. Jego przewodnim motywem byłaby pielgrzymka po święte odłamki meteoru, które są dla jego ludu... wybawieniem? Po prostu uważają, że zdobycie takiego meteoru zrobi cuda niewidy, a ich życie kompletnie się odmieni, toteż celem mojej postaci byłoby zdobycie tegoż właśnie odłamka meteorytu i przyniesienie go do swego plemienia. Problemem jest tylko spiknięcie ze sobą najemników i rangera, ale przynajmniej mają już wspólny cel

Dodając jeszcze krótko, system CP jest mi raczej nieznany, tak więc żółtodziób ze mnie kompletny.


Ps. Chciałbym zapytać o jeszcze jedno. Jak ma się sprawa z naszym arsenałem? Dopuszczalne są jakieś przeróbki/ prototypy/ laserowe bronie, czy opieramy się na współczesnym arsenale i ich mniej lub bardziej udanych przeróbkach domowych?
 

Ostatnio edytowane przez Araks3 : 22-03-2010 o 17:37.
Araks3 jest offline