Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2010, 19:47   #277
Xulux
 
Reputacja: 1 Xulux jest na bardzo dobrej drodzeXulux jest na bardzo dobrej drodzeXulux jest na bardzo dobrej drodzeXulux jest na bardzo dobrej drodzeXulux jest na bardzo dobrej drodzeXulux jest na bardzo dobrej drodzeXulux jest na bardzo dobrej drodzeXulux jest na bardzo dobrej drodzeXulux jest na bardzo dobrej drodze
Chłopak posłany przez Arina znalazł go całkiem niedaleko. KApłan stał niedaleko otwartej bramy przyglądając się palisadzie.
"Dosyć solidna, jeśli wziąść pod uwagę czas w którym powstała, wiadomo że machin oblężniczych nie przetrzyma, ale tego to chyba nikt od niej nie będzie wymagał." Pomyślał zadowolony z siebie i towarzyszy, oraz efektu jaki dała ich praca. Jedyne czego mu tu brakowało to duża fosa otoczona ostrokołem i naostrzonymi balami, ale to też dało się z czasem wykonać.

Kiedy chłopak przekazał mu wiadomość, Cadom bezzwłocznie udał się we wskazaną stronę. Od dawna czekał na ten moment, a po przemowie Arina jego spostrzeżenia okazały się słuszne.
"Wyruszamy!!! Nareszcie", pomyślał po czym kilku z jego towarzyszy wypowiedziało swoje zdanie.

Cadom cieszył się że Arin trochę zmienił podejście w stosunku do nich. Z początku całkowicie skryty srogi i władczy, teraz pytał się nich o zdanie. Sam postanowił swoje wypowiedzieć chociaż tak naprawdę było mu to obojętne.

-Zdaję się całkowicie na wasz osąd, bo według mnie nie ma znaczenia czy pójdziemy mało grupką czy kilkoma gromadami. Jeśli pójdzie więcej osób to w razie ataku na osadę możemy nie mieć gdzie wrócić, a z drugiej strony istoty które żyją w tej dżungli i tak nie będą miały najmniejszego problemu żeby znaleźć w niej nawet małą grupkę skradającą się chyłkiem między drzewami. Myślę że będziemy śledzeni od samego wyścia z osady.- Wypowiedział swoje zdanie po czym czekał na to co powiedzą inni.
 
Xulux jest offline