Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2010, 12:27   #44
SWAT
 
SWAT's Avatar
 
Reputacja: 1 SWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputację
YouTube - Atticus Ross - Panoramic (ost The Book of Eli)

Cyrus objął we dwie dłonie swój rewolwer. Wystrzelił. Pocisk z głuchym łoskotem powędrował w powietrzu i nawet nie drasnął przeciwnika.
Co ty robisz do cholery? - zganił się w myślach i poczuł skurcz w brzuchu.
Wystrzelił. Rozpędzony stwór oberwał w obojczyk, co sprawiło że kula wytrąciła go z impetu. Stwór zaczął zawodzić.
Skurwiel dostał, ale czemu jeszcze oddycha?
Trzeci strzał. Były kierowca oberwał w pierś. W sam środek serca. Z serca trysnęła krew, która w zwolnionym tempie mogła by przypominać kwiat róży. Ale potwór nadal żył i nie zanosiło mu się na szybki zgon.
Kurwa! Kurwa! Kurwa! - myślał duchu - Giń ty diabelski pomiocie.
Czwarty strzał trawił monstrum idealnie w głowę, rozrywając sporą część potylicy.

Parker był napompowany adrenaliną. Nie zawsze ma się okazję wystrzelić do zombiaka. Ale skąd do kurwy nędzy wziął się tu zombiak? Prędzej był skłonny do stwierdzenia, że są w strefie wojskowej gdzie testuje się jakąś nową broń np. gaz i przypadkiem się go nawdychali. Ale to też wydało mu się idiotyczne.

Wtedy pogryziona matka, odezwała się znanym mu demonicznym głosem.
- Wasza śmierć, stanie się moim pokarmem. Zostaliście naznaczeni przez mego sługę! Wasza śmierć, stanie się ofiarą dla mnie! Wasza śmierć, stanie się poczęstunkiem na moje powitanie! Wasza śmierć stanie się bramą, przez którą przybędę! Już niedługo! Ponownie! Trzy razy po sześć ofiar! Już niedługo! Rytuał został rozpoczęty! Łowcy ruszyli! Nie zdołacie się przed nimi skryć! Nie zdołacie!!!! Mój POWRÓT jest pewny, jak zmierzch i jak poranek.

Parker widział wiele rzeczy przez cztery lata w Iraku, ale nigdy takiego dziadostwa. Toż to niemożliwe, żeby trupy ożywały. Cyrus stał jak wryty. Jedynie powiedział:
- Nie wiem czym było to kurewstwo, ale normalni ludzie nie wytrzymują postrzału w serce, a jeśli tego jest więcej, to lepiej spierdalajmy jak najdalej.
Później rozejrzał się wkoło i schował rewolwer znowu pod poły kurtki. Na ten czas okolica wyglądała na bezpieczną. Na jak długo?
 
__________________
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.

Ostatnio edytowane przez SWAT : 23-03-2010 o 12:36.
SWAT jest offline