Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2010, 22:49   #32
Darth
 
Darth's Avatar
 
Reputacja: 1 Darth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłość
Max westchnął słysząc słowa Aniego."Sigmaryci... Po prostu wzór taktu."-pomyślał. Głośno zaś powiedział:
-Próbowałem być tylko uprzejmy. Pozwolę sobie także rozwiać twoje obawy. Nie mam co do niej żadnych planów, Grzeczny. Po pierwsze inaczej bym się zabrał do tej rozmowy. Po drugie nie potrzeba mi słabostki w postaci kobiety. To mógłby wykorzystać jakiś mój przeciwnik.-uśmiechnął się ironicznie do Erici -Niestety nie skorzystam z propozycji. Nie pijam alkoholu. Trucizny i różne takie... poza tym jestem ździebko zajęty. Wiesz jak to jest. Ludzie do zabicia, miasto do podbicia i takie tam. Tak więc jeżeli nie macie nic przeciwko to ja się oddalę. Muszę znaleźć pewnego niziołka. Mną się nie przejmujcie, na pewno macie wiele spraw do omówienia. Żegnam.- po tych słowach ukłonił się wytwornie i ruszył w kierunku ulicy którą podążył powóz. Jego stalowa laska postukiwała na miejskim bruku. W myślach oceniał towarzyszy.
-"Jedna kobieta i nagle wszyscy zaczynają zachowywać się nieprofesjonalnie. Wstyd, wstyd. Chociaż przyznaję, niczego sobie ta dziewczyna. No, ale teraz to ich problem. Trzeba odnaleźć Tupika i sprawdzić czego się dowiedział. A także omówić z nim pewne sprawy.-Myślał oddalając się coraz bardziej od towarzyszy.
 
__________________
Najczęstszy ludzki błąd - nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Niccolo Machiavelli
Darth jest offline