Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2010, 19:16   #11
Radical
 
Radical's Avatar
 
Reputacja: 1 Radical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie coś
Mam zwyczaj czytania własnych postów. Teraz dopiero widzę u siebie pewne powtórzenia i błędy stylistyczne w mojej ostatniej wypowiedzi. Nie martwcie się, na pewno je wyłowię, gdy będę postować w przygodzie.

@Gnomer: Nom, bardzo fajnie. Mógłbyś grać rolę mózgu wyprawy. To, że chcesz się specjalizować w zaburzeniach psychologicznych również podsuwa mi pewne pomysły na rozwinięcie scenariusza.

Jeżeli ktoś się pisze do sesji, to może się wzorować się na ogólnym formacie i zawartości posta Gnomera. Bardzo podstawowa historia i w czym jesteście dobrzy. Jak mówiłem- scenariusz jest szyty pod postacie.

@Farałon: Hmmm... nie mówię nie, ale musiałbyś wyjść z jakąś indywidualną motywacją, która zachęciłaby cię do trzymania się z główną ekipą. Na południe podróżuje amalgam ludzi, na pewno jakoś zdołałbym cię wprowadzić. Hej, możesz być nawet jednym z tych sadystów jeżdżących do SEZ aby postrzelać sobie do androidów! Tylko, że pod tym pretekstem ciężko by ci było dołączyć się do grupy.

PS.
@Gnomer: Oj! Cyborg to coś zupełnie innego niż android! Cyborg to technologicznie zmodyfikowany człowiek. Jako minimum, posiada ludzki mózg (lub jego fragmenty) w robotycznym ciele. Android jest człowiekiem całkowicie syntetycznym, z komputerem zamiast mózgu (lub całkowicie sztucznym mózgiem).
W zasadzie ja sam nie powinienem używać terminu "Android" gdyż te nasze poczwarki nie były zaprojektowane aby uchodzić za ludzi. Jednakże nie mam dla nich innego, dobrego imienia.
PPS. Żeński "android" to "gynoid".
 
Radical jest offline