Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2010, 09:03   #26
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Dni ciągnęły się niemiłosiernie, nauczyciele wcale nie mieli zamiaru odpuszczać, szczególnie ze względu na zbliżającą się imprezę. Ale nie można było sie tym za bardzo przejmować. Poszła do swojego chłopaka gdy zadzwonił. Spędziliśmy miły wieczór choć czułam, że Robert jest jakiś spięty. Wolałam nie pytać, sama nie miałam ochoty rozmawiać o nieprzyjemnych rzeczach.

A na następny dzień znowu szkoła. Czemu tydzień jest taki długi? Na dodatek po południu robienie dekoracji. Oczywiście, pomogę chętnie, tym bardziej że będę mogła przy tym przypilnować Roberta. Zdolności manualnych mi nie brakuje, chociaż tyle w tym dobrego.

Moja impreza już była zaplanowana, wczoraj siadłam nad kartka i dopięłam wszystko. Ludzie powiadomieni już dawno, znalazłam knajpę która za dosyć tanio załatwi nam jedzenie, a kumpel załatwi piwo prawie za połowę ceny. Dobrze mieć wtyki. Muzyka jakaś się znajdzie, mam sporo różnych płyt w kolekcji. Tylko przeżyć te godziny szkolne...
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline