Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2010, 12:15   #14
Farałon
 
Farałon's Avatar
 
Reputacja: 1 Farałon ma w sobie cośFarałon ma w sobie cośFarałon ma w sobie cośFarałon ma w sobie cośFarałon ma w sobie cośFarałon ma w sobie cośFarałon ma w sobie cośFarałon ma w sobie cośFarałon ma w sobie cośFarałon ma w sobie cośFarałon ma w sobie coś
Louis "Wołowina" Beef

Średniego wzrostu (około. 170-180), dobrze zbudowany. Mocne rysy twarzy, brązowe oczy i lekki zarost. Ciemne jeansy, wygodne buty, koszula z podwiniętymi rękawami i skórzana kamizelka. W jego przekonaniu mężczyzny nie cechuje wygląd, a umiejętność. Te z kolei rozwija sukcesywnie. Od jego siódmych urodzin, kiedy ojciec wręczył mu wiatrówkę, zaczął strzelać prawie codziennie. Zastrzelił psa sąsiadów, parę krów straciło przez niego oczy ... Prezent nie był w żadnym wypadku udany, co nie znaczy, że Louis się z niego nie cieszył.
Kiedy ojciec mu go odebrał i schował w piwnicy, mały wykradał ja
i nocą chodził polować. Po kilki latach kupił sobie karabinek snajperski. Postanowił postrzelać do nowych celów - różnych bezbronnych i samotnych podróżników.

Udało mu się dołączyć do grupy piratów, dzięki swoim umiejętnością. Zdobywał coraz to nowsze doświadczenia. Potrafił doskonale się zamaskować i w błyskawicznym tempie usunąć cele. Podkradał się pod pozycje przeciwników, wykańczał ich po cichu i znikał, a reszta dobijała resztki, i zbierała łupy. Już za młodu znał budowę wielu modeli broni snajperskiej, ale teraz potrafi naprawić swą bronią przy pomocy śmieci i zachować przy tym skuteczność. Po roku, jego grupa piratów została rozbita i Wołowinka (Tak mówili na niego piraci.) został zmuszony do samotnej tułaczki.

Co do mechaniki, to nie mam o niej pojęcia. Ale umiejętności mojej postaci to na pewno:
-Jakieś skradanie, ukrywanie i spostrzegawczość.
-Strzelanie z karabinów snajperskich, ale nie tylko.
-Szybko by zasuwał, bo jako snajper trzeba czasem zmienić pozycję czy uciec.

Ekwipunek:
Karabin snajperski M21, stojak, spory zapas amunicji, colt.
Nóż, bandaże, szeroka buro-zielona płachta służąca do wszystkiego.
Paczka papierosów, zapalniczka.
 

Ostatnio edytowane przez Farałon : 30-03-2010 o 11:56.
Farałon jest offline