Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2010, 03:13   #195
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Czemu kolejna rekrutka była by bez sensu? - gdyby to była ekipa wysłana po czarodzieja na ten przykład? Nie ze wsi.
Jak mg przeprowadzi dodatkową rekrutację lub będzie prowadził dalej, to ja gram dalej, mogę nawet w pojedynkę i tak niewielkie to już ma znaczenie czy w dwójkę czy w trójkę/4/5/6 - nawet będziemy chodzić po kopalni. Z chordą w walce nie mamy szans, liczy się dynamit, ukrywanie się i główkowanie, a my ledwo zaczęliśmy eksloatować ta kopalnię.

Wszystko zależy od graczy , wystarczy chcieć a MG się dostosuje ( najczęściej ) wiem bo sam prowadziłem i jako gracz nie zamierzam oceniać czy to koniec czy nie i czy jest sens robić dodatkowa rekrutację - to już broszka MG aby sesja była do przejścia w takim składzie w jakim gramy - oczywiście nie licząc przypadków brawury, totalnej głupoty czy innych wybryków ( a mg i tak był tolerancyjny jak bym wywernie na grzbiet nie dał raczej wskoczyć... )
tyle ode mnie, nieżaleznie od terminu czekam na dalsze posty i zamierzam powęszyć w kopalni wraz z krasnoludem/ unikając walk, próbując dotrzeć do dynamitu oczywiście mówię za siebie.
 
Eliasz jest offline