Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2010, 16:00   #16
Radical
 
Radical's Avatar
 
Reputacja: 1 Radical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie coś
Hue hue... (ja w ten sposób się śmieję).
To ja myślę, że utworzymy dwie grupy. Granie na forum łatwym czyni prowadzenie dla dwóch frakcji, więc czemu by tego nie wykorzystać? Z jednej strony Gnomer z Coenem- starający się zdobyć dowody na istnienie nielegalnego poligonu doświadczalnego, z drugiej strony Farałon i Araks- podążający za swoim celem.

Okej, już widzę że "setup" nie jest taki łatwy. Widzę, że Areks chciałby wspierać drużynę Gnomera. Hmm... No, ale postać Farałona to nie wygląda na taką, która miałaby jakikolwiek interes w podążaniu za Gnomerem- a bezinteresownie też nie będzie skłonna.

W każdym razie- na południe najlepiej podróżować w kupie z firmami spedycyjnymi. Teraz widzę, że nasz "setup" staje się bardziej interesujący. Chcę już mieć w głowie to, co będzie się dziać w pierwszym tygodniu postów. Pomyślmy.

Chce odrzucić anonimowego "benefaktora" zatrudniającego Gnomera i Coena. Wyprawa byłaby całkowicie inicjatywą Gnomera (wolę posługiwać się nickiem gracza dla przejrzystości). Wiedział on jednak do kogo się zwrócić, i znalazł anonimowego sponsora, fundującego wyprawę w zamian za pełny raport. Gnomer następnie dobiera sobie dla bezpieczeństwa Coena do drużyny, i podczepia się pod karawanę na południe.

Równolegle (ale osobno) wchodzą Farałon i Areks- jako frakcja piratów lądowych. Co wy na to, gdybyśmy rozegrali na początku konfrontację piraci-karawana. Areks zna już postać Gnomera, więc bitwa nie skończyłaby się śmiercią głównych bohaterów. Czy piraci zabiją ochronę i oszczędzą Gnomera i Coena? Czy może dojdzie do negocjacji między Gnomerem i szefem piratów- gdzie Areks i Gnomer będą zmuszeni wystąpić przeciwko swemu kapitanowi aby oszczędzić starego przyjaciela?

Hej, widzicie? Dzięki szybkiemu formatowi wypowiedzi pewnie uda nam się rozegrać wstęp w niecałe dwa-trzy tygodnie! Sam nie wiem jak to rozegracie między sobą! Już w pierwszym tygodniu gry mamy konflikt gracze-gracze. W mojej drugiej przygodzie moja postać nie zobaczy drugiej jeszcze przez miesiąc!

Mam już dość graczy, ale poczekam na dodatkowych chętnych. Teraz już będą oni musieli dołączyć do jednej z dwóch początkowych grup. Będę czekał na zgłoszenia doooo.... czwartku.

Aha, i nie wszystko co napisałem zostało wyryte w kamieniu. Jeżeli macie swoje sugestie na rozpoczęcie gry- postujcie pode mną.

PS. maksymalnie szóstka graczy

PPS. Zauważcie, że podział nie służyłby tylko stworzeniu konfliktu. Gra dla piratów byłaby bardziej skoncentrowana na walce- dla ekspedycji bardziej na eksploracji i kombinowaniu.
 

Ostatnio edytowane przez Radical : 28-03-2010 o 16:21.
Radical jest offline