Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2010, 17:28   #17
Gnomer
 
Gnomer's Avatar
 
Reputacja: 1 Gnomer ma w sobie cośGnomer ma w sobie cośGnomer ma w sobie cośGnomer ma w sobie cośGnomer ma w sobie cośGnomer ma w sobie cośGnomer ma w sobie cośGnomer ma w sobie cośGnomer ma w sobie cośGnomer ma w sobie cośGnomer ma w sobie coś
Okej. Radical zapewnił nam spojrzenie w magiczną kulę co by było gdybyśmy zrobili tak jak zaproponował.
Ze swojej strony powiem, że nakreślony rozwój akcji mi odpowiada, a raczej nie mam nic przeciwko. Dobranie sobie żołnierza do drużyny, o szemranej reputacji co prawda, ale doświadczonego i całkiem sprytnego ma sens.
Najazd piratów może mieć mniej. Mam nadzieję, że odległość strzału snajperskiego nie utrudni Farałonowi negocjacji z Jimmym ( ! ) i że nie obierze on siwej głowy Staruszka jako pierwszego, najłatwiejszego celu. Z drugiej strony, jeśli snajper Wołowina zgodzi się znać Staruszka, podobnie jak postać Araksa wcześniej, sprawa się rozwiązuje.

@Araks3 Nasze postacie mogą się znać, byłoby to bardzo pomyślne rozwiązanie niezależnie od naszej konfiguracji na początku gry. W przypadku zaczynania jedną większą drużyną Jimmy z wielką ulgą zwróci się do znanego wcześniej pirata, by został on przewodnikiem wyprawy przez dzikie i zdradzieckie rejony pustkowi.
Jeślibyśmy zaczynali oddzielnie taka znajomość może uratować członkom wyprawy życie, co również uważam za niezwykle pozytywne rozwinięcie akcji.
Oczywiście znajomość ta jest możliwa tylko dlatego, że Apacz z opisanego przez Ciebie charakteru bardziej przypomina wojowniczego indianina niż zachłannego, żądnego krwi bandytę.

@Farałon, Araks3 Sugestia aby Jimmy stał się dowódcą wyprawy jest dla mnie zaszczytem. Pozostaje jednak kwestia lojalności. Muszę przyznać, że nie bardzo wiem w jaki sposób Staruszek mógłby zapewnić sobie posłuch w sytuacji gdyby trzeba było zrobić coś, co nie wszystkim się spodoba. Oczywiście doskonałym rozwiązaniem byłaby krótka i charyzmatyczna przemowa pełna manipulacji i psychologicznych sztuczek, jednak niestety to działa tylko na NPC'ów, o ile oczywiście MG się zgodzi.
Liderem wyprawy natomiast, wyznaczającym ogólny wspólny cel oraz prezentującym korzyści wynikające z jego osiągnięcia, będę z przyjemnością,
 
__________________
Errare humanum est. - Ludzką rzeczą jest się mylić
Gnomer jest offline