Wątek: Graczki w rpg
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2010, 09:44   #18
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Cytat:
Irytuje mnie nader częste spowalnianie tempa gry kiedy dochodzi do interakcji z kobietami podczas sesji, zwłaszcza w sytuacjach które wymagają podjęcia szybkich decyzji. Rozwodzenie się nad milionem opcji w momencie kiedy postać ma do dyspozycji ułamki sekund i niemożność podjęcia decyzji po prostu sprawia, że sesja traci rytm. Wtedy "graczki" zazwyczaj odczuwają jeszcze większą presję co niestety nie pomaga...
Haha, jak to czytałam od razu przypomniało mi się wiele podobnych sytuacji typu:

MG: - Mężczyzna wyciąga pistolet... (pokazuje ruch ręką naśladujący wyciąganie pistoletu) Mierzy w ciebie... No i BAM!....
Ja: - Eeee, odskakuje!
Mg: - Teraz jak strzelił? Trzeba było szybciej krzyczeć!

Tak, reakcje niejednokrotnie mam opóźnione A jak trzeba coś szybko wykminić, MG rzuca mi podpowiedziami a ja tylko... yyyyy.... eeeee... A on mnie wtedy ponagla i jeszcze bardziej się stresuję Więc coś jest w tym co mówisz Coen Jednak jeśli chodzi o potok myśli i słów to już zupełnie do mnie nie pasuje Na sesji ja najmniej się odzywam Chyba że mam dobry pomysł czyli dosyć rzadko, hahaha.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem