Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2010, 10:30   #144
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Tupik nad ciałami towarzyszy złożył modlitwę, zamierzał ich pochować gdy tylko oczyszczą kopalnie, ale póki co należało się wzmocnić. Naramienniki po zabójcy trolii zdawały się pasować na halflinga, na głos nad truchłem zabitego zabójcy dodał

- Jak dla mnie to swoją śmiercią oczyściłeś swój honor, poległeś broniąc naszego życia i czystości kopalni, poległeś przed przeważającym wrogiem, przed którym nie uciekałeś. Chwała Ci. Dotrzymam obietnicy i gdy przeżyję opowiem o twej śmierci...


Halfilng wiedział, że tego życzyłby sobie zabójca i choć tyle - lub aż tyle mógł dla niego zrobić.
Gdy już wszystkie wartościowe rzeczy zostały zabrane - albo do ekwipunku towarzyszy , albo do wora na kucu, Tupik przemówił do towarzyszy.

- Słuchajcie, trzeba by sprawdzić te schody, być może to jakiś łącznik, skrót między poziomami...? Poza tym jestem ciekaw co jest na górze, będąc na pierwszym poziomie nie widziałem żadnych schodów w dół... czyli to jakieś odrębne przejście tutaj. Jeżeli na górze, ani na dole schodów nie będzie nic ciekawego - to pójdziemy prostą ścieżką na trzeci poziom kopalni...

- Poza tym na schodach łatwiej się bronić... i wolałbym gdy będziemy schodzić na trzeci poziom, aby nic z góry lub dołu schodów nie wypełzło odcinając nam drogę.

Kuca - jeśli nie dało się go prowadzić po schodach ( za wąskie czy kręte) pozostawi przy schodach, a sam z nowymi naramiennikami, z założonym na głowie hełmem gotów był na dalszą eksploatację...

Zakręcił też kilka kółek toporem sprawdzając czy dałby radę nim walczyć - jeśli tak będzie to jego honorowa broń, dopóki nie odda jej do rąk osób które miał powiadomić o śmierci krasnoluda - a przynajmniej na razie tak zamierza.
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 30-03-2010 o 12:38.
Eliasz jest offline