Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2010, 22:32   #2
Efcia
 
Efcia's Avatar
 
Reputacja: 1 Efcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputację
Johan, nie chciałam o tym wspominać we wcześniejszych częściach, ale teraz to muszę.
Ty zacznij korzystać z jakiś edytorów tekstu ze słownikiem języka polskiego. Te teksty czyta się fatalnie. Człowiek musi czasami długo się zastanawiać zanim dojdzie do tego co autor miał na myśli.


Pozwolę sobie moje rozważania ograniczyć jedynie do sesji rozgrywanych przy pomocy forum.

Po pierwsze zadam pytanie. Po co łączyć graczy w drużynę?? Bo tak jest łatwiej?? Bo to jest łatwiejsze dla MG?? Bo powoduje to zaburzenie jedności czasu??
Prowadząc rozgrywki na forum MG może każdej postaci prowadzić osobny wątek. Oczywiście jest to niezwykle pracochłonne. I tu należałoby dodać, że co jakiś czas wątki poszczególnych BG powinny się ze sobą krzyżować. W innym wypadku najlepiej jest założyć n osobnych sesji solowych.

Mam pewne problemy ze zrozumienie Twojej koncepcji z tymi węzłami, jak i tym co nazwałeś smaczek.

Natomiast, jeżeli chce się aby wszyscy gracze zaczynali w jednym miejscy, czytaj w jednym mieście, to zaznacza się to wyraźnie w rekrutacji, pisząc że gracze mają zakończyć historię sowich postaci w konkretnym mieście. I problem rozwiązany.

Pamiętać należy i o tym, iż to że dajmy na to Camarilla i Sabat walczą ze sobą, nie oznacza to, że pojedyncze wampiry nie mogą ze sobą współpracować.
 
__________________
- I jak tam sprawy w Chaosie? - zapytała.
- W tej chwili dość chaotycznie - odpowiedział Mandor.

"Rycerz cieni" Roger Zelazny
Efcia jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem