Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2010, 23:10   #3
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Przeczytałem. (Naprawdę nie wiem po co)
I tu wypadałoby zakończyć.

Po raz kolejny poziom edytorski jest żałosny. Poziom merytoryczny... IMHO również. Spójność wewnętrzną pisaniny szlag trafia - przykładowo: w ostatnim paragrafie "ręka w nocniku" dowiadujemy się, że cytat: "tendencyjna i nijaka" oraz cytat: "sztampowe" jest - znów cytat "klasyka gatunku czyli przyjedź do przyjaciela, a jego tam nie ma". Teraz cofamy się na początek, aby przeczytać w promowanym paragrafie "węzeł" - znów cytat: "Istota skupiająca naszą drużynę w całość. Przyjaciel w problemach". Raz więc mamy coś jako propozycję do zastosowania, za chwilę zaś... wręcz przeciwnie.

I tak można by jeszcze długo tylko po co? Szkoda klawiatury.

Dobrym podsumowaniem jest: To w ogóle nie powinno wylądować w dziale artykuły. I nawet nie ja - złośliwiec i antagonista Johana W. - to napisałem.
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem