Wątek: [Horror] Nova 0
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2010, 21:50   #3
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Chciałem wyrazić moje zainteresowanie (ponownie ) sesją Mam tylko kilka pytań.

1. Czy tylko marines mają broń? Czy tylko ich program szkoleniowy przewiduje używanie broni, kursy samoobrony i testy sprawnościowe? (Pytam o szkolenie na dany "zawód", czy np: inżynierowie zostali poinstruowani i przeszkoleni na wypadek ataku obcych/terrorystów/masonów/chorych psychicznie. Oczywiście, ktoś może lubić chodzić na strzelnicę w czasie wolnym, ale czy może on wnieść broń na pokład?)
2. Co znajduje się w tej ładowni? Jakiś sprzęt, prowiant, dmuchane lalki?
3. Jak daleko pogalopowała technika względem "naszych" realiów? Narzędzia inżynierskie, medykamenty, a chyba przede wszystkim, pancerze i broń. Jakieś plazmotrony, kombajny bojowe (może jest jakiś w ładowni i rozmiarowo mieści się w korytarzach statku?)?
4. Jestem zły i chcę mapę statku, wszystkich poziomów! No dobra, nie jest to konieczność, ale by się przydało podczas sesji...
5. Jaką przewidujesz rozgrywkę? Więcej sieczki, czy mniej sieczki? :P Bo jak więcej, to może faktycznie byłoby lepiej, gdyby było dwóch marines i dwie osoby z ekipy wsparcia. Chociaż domyślam się, że nie będziemy jedynymi żywymi na statku, więc można będzie przygarnąć jakiegoś NPC'a hakera i ciągnąć go za sobą, puki zmutowany naukowiec-kamień nie wciągnie go pod taką podłogę-kratkę, która jest w każdym filmie w takich klimatach i pod którą zawsze kogoś wciągają, choćby do połowy żeby zjeść ich nogi.
Tak więc, czy dwóch graczy marines będzie dobrym pomysłem?
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline