Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2010, 18:33   #6
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Od razu i z miejsca: NIE wszystkim ocenom i top liście sesji. Nie i koniec, bo to najbardziej subiektywne coś jakie może powstać. Lista sesji tak, ale bez ocen.

Reszta zmian mi się podoba, przy czym mam jedno skromne pytanie:
Czy to nie sprawi, że samo forum jako takie będzie mniej uczęszczane? A wiadomo, że takie z czasem zanika. To raz. Dwa. Nowe posty. Lubię czasem zaglądać do innych sesji, to przedstawione rozwiązanie z odłączeniem sesji może sprawić, że nie tylko ja, ale i wielu innych interesować się będzie tylko swoimi sesjami. Chyba, że nie do końca dobrze zrozumiałem opisywany mechanizm.
Ogólnie: czy rozdzielenie tego, nie spowoduje powolnego upadku LI? Widziałem już takie rzeczy na innych forach i mam zdanie, że kto kombinuje ten na tym tylko traci. Imho ten mechanizm musiałby być tak przemyślany, że wszystko nowe co się pojawia w module sesji było linkowane do strony głównej LI, czyli samego forum.

A co spraw technicznych - mi do szczęścia potrzebna jest tylko możliwość kontroli MG nad całością sesji, w tym możliwość edycji postów graczy. Reszta jak np. wygląd to sprawa drugorzędna.
 
Sekal jest offline