Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2010, 13:23   #31
Kelly
 
Kelly's Avatar
 
Reputacja: 1 Kelly ma wyłączoną reputację
Także dzień dobry wszystkim. Moje GaduGadu 1915417 Skype gandarianna

Chciałem przedstawić mojego Cypriana Dębowskiego, nieśmiałego naukowca Politechniki Wrocławskiej wydziału Fizyki, gdzie sobie uprawia naukę, jako doktor habilitowany. Cóż, posiada także drugą robotę. Jego kolejnym miejscem pracy jest Instytut Elektrotechniki Oddział Technologii i Materiałoznawstwa Elektrotechnicznego. To wbrew pozorom odrębna instytucja badawcza współpracująca z rozmaitymi uczelniami.


To właśnie ów pan, ciacho!!, fizyk!!, twórca, wykładowca uczelniany. Oceniać można jego wiek na około 30tkę.

Żyje samotnie, choć można spotkać przy nim czasem młodą nastolatkę, przez którą każdy normalny facet dawno osiwiałby chyba. Wiktoryna to jego ukochana siostrzyczka.


Raczej znajomych niewielu, ot koledzy uczelniani, można się dowiedzieć, ze to taki typowy naukowiec zakręcony w swojej pracy. Ponoć zdobywa jakieś nagrody, ponoć współpracuje z jakimś biznesem. Niektórzy mogą wspominać, ze to tylko taki pozór owa nieśmiałość, zaś w rzeczywistości po cichu to taka cicha woda, podrywacz oraz lowelas. Mogą jeszcze przypomnieć udział w znanym skandalu towarzyskim kierownika Pasikonika, gdzie wprawdzie nic nikomu nie udowodniono, ale któż wie, jak było. Jego wykłady są niewątpliwie mocno oblężone, szczególnie przez studentki, ale także, co ciekawe, przez studentów, którzy uważają go za niezłego wykładowcę.
 

Ostatnio edytowane przez Kelly : 17-04-2010 o 14:06.
Kelly jest offline