Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2010, 19:46   #26
-Coen
 
-Coen's Avatar
 
Reputacja: 1 -Coen ma w sobie coś-Coen ma w sobie coś-Coen ma w sobie coś-Coen ma w sobie coś-Coen ma w sobie coś-Coen ma w sobie coś-Coen ma w sobie coś-Coen ma w sobie coś-Coen ma w sobie coś-Coen ma w sobie coś-Coen ma w sobie coś
Ozzy wyrwał się z zamyślenia i rzekł - Rozumiem, że terminy nas gonią i najlepiej dostać się tam gdzie chcemy jak najszybciej. Wybacz Jimmy, ale nie sądzę żebyśmy musieli nadkładać drogi, ani tym bardziej grzebać naszych towarzyszy. Nie wlokłeś mnie ze sobą takiego szmatu drogi za moją piękną buźkę. - Uśmiechnął się przyjacielsko do staruszka, po czym przeniósł wzrok na Mouldera - Potrzebuję wglądu w mapy. Najlepsze byłyby wojskowe z trasami patroli i zabudowań taktycznych. Jeśli będę wiedział gdzie są jakieś kamery przemysłowe, albo wojskowe, to całkiem możliwe że będę mógł je wykorzystać do przepatrywania naszej trasy. W razie dziur w siatce kamer zawsze mogę wysłać mechanicznego skauta na zwiad. No i w sumie mamy tutaj również speców po przeszkoleniach jak mniemam, którzy potrafią zrobić bezpieczny rekonesans. - Przerwał na chwilę swoją przydługą sentencję i rozejrzał się po twarzach obecnych osób. - Oczywiście nie znam tego terenu, a ryzyko dekonspiracji powinno być jak najniższe, więc zdam się całkowicie na opinię miejscowych w tej kwestii. Po prostu chcę aby wszyscy byli świadomi możliwości jakie niesie ze sobą moja skromna osoba.

[MG - w razie wtopy, przekroczenia kwalifikacji postaci, etc, modyfikuj bez mrugnięcia okiem, bądź co bądź improwizuję w oparciu o niewiele informacji jakie wymienialiśmy na temat postaci.]
 
__________________
My obeah http://lastinn.info/members/karenira.html
-Coen jest offline