Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2010, 11:54   #15
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Felidae - też nie mam zamiaru się sprzeczać, póki nie chodzi o mówienie "na dwór" zamiast jedynego, słusznego "na pole".

Kset - w sumie, pomysł dobry - rosomak i dżip dałyby nam nieźle opancerzony wóz i drugi, szybszy, bardziej zwrotny. Paliwo nie powinno być aż takim problemem - poruszamy się po opuszczonej Europie i okolicach, jeśli ludzie powymierali, to kto nam zużywa paliwo? A świat nie został zniszczony bronią atomową, po prostu powybijało ludzi trochę. :P Wydaje mi się więc, że nie raz trafimy na jakieś stacje benzynowe, gdzie bez problemu zatankujemy sobie do pełna...

A mój głos - jak już jakiś czas temu pisałem MG - idzie na, rzecz jasna, Xerxesa. Jak mógłbym pominąć śliczny zwyczaj głosowania na samego siebie...? Chociaż to i tak już sprawa przegrana. :P
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline