Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2010, 14:52   #16
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Czyli kwestia przywództwa wygląda tak:

Egon: 3+9
Xerxes: 4+6

A zatem wyprawą dowodzi Egon. Xerxes ma jednak oficjalne zastępstwo.

Teraz co do sprzętu:

Hummer H1– 10latek
Van opancerzony – tzw. bankowóz, kiedyś służył do przewożenia kasy, ale został przerobiony, podrasowany i przystosowany do jazdy po wertepach
(od biedy zarówno do jednego jak i drugiego auta wejdą wszyscy)
motocykl crossowy – na nim Egon
karabin na dachu jednego z pojazdów
prądnica – stara, długo się „grzeje”, może działać tylko godzinę-dwie dziennie, inaczej się przepali
akumulator samochodowy
2 laptopy (jeden to rzęch)
radio przenośne
krótkofalówki dla wszystkich + 1 w zapasie + 1 ładowarka
1 czteroosobowy namiot (nie chcieliście więcej, to nie :P)
atlas samochodowy Europy z 2000r.
3 lornetki
2 kompasy
1kg () baterii wszelkiej maści
2 liny (holownicza i wspinaczkowa) (gratisik :P)
3 granaty odłamkowe
pistolet + 6 rakiet sygnalizacyjnych
do każdej broni strzeleckiej małego formatu (pistolet/rewolwer) - magazynek lub zestaw 12 srebrnych kul

Z broni macie to, co deklarowaliście w zgłoszeniach/temacie + (jeśli ktoś nie zaznaczył) każdy dysponuje nożem/scyzorykiem oraz latarką.

I to tyle, co macie pewnego. Rosomaka nie dostaniecie, bo prototyp pochodzi z 2001r.

Cóż, jak na mój gust to się nie postaraliście do końca, ale to Wasza sprawa, najwyżej będziecie w trakcie podróży nabywać rzemieślniczych umiejętności w rodzaju wytapiania srebrnych kul albo kombinować jak zabezpieczyć miejsce snu…

Dobra, to ja postaram się siąść już w wolnej chwili do posta. Jak dobrze pójdzie – pojawi się jutro lub pojutrze. Jak źle… hmmm mam jednak nadzieję, że pójdzie dobrze.

Jeszcze jedno: macie jakieś upodobania co do wozów – kto z kim gdzie siedzi? Kto który wóz prowadzi? Uprzedzam, ze prowadzą na zmianę wszyscy, którzy prowadzić potrafią. Jak się nie zadeklarujecie, to będę was pakować losowo.

PS.
Ponieważ Sol zapowiadał, że forum wciąż jeszcze może być niestabilne, chciałabym, abyście swoje większe posty zapisywali (szczególnie te z sesji). Ja też postaram się co kilka dni robić ogólne zapisy tematów - to tak przezornie, jakby nam znów miał temat się zapodziać.
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 21-04-2010 o 12:19.
Mira jest offline