Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2006, 16:54   #15
rob'n'hut
 
Reputacja: 1 rob'n'hut ma wyłączoną reputację
Bimli

- Scalona ich mać, czego chcą?! - mruczę pod nosem, odwracam się plecami do podejrzanych typów i wykonuję manewr taktyczny. Zdaje się, że moja technika za wiele mi tu nie pomoże. Nagle na środku ulicy spostrzegam dziwnie ubranego faceta. Nietutejszy chyba... I nie łapie, że powinien uciekać - Może mi pomoże. W ogóle ktoś mógłby mi pomóc - stwierdzam i zaczynam krzyczeć wniebogłosy. Wolę zachować życie niż honor. Facet okazuje się skory do pomocy i po chwili chowam się za... jego wymiocinami. Cwany koleś, może śmieciarka przyjedzie na czas.
Jednak gdy widzę zbliżających się wrogów, przestaję pokładać wątpliwą nadzieję w przyjeździe służb komunalnych i uciekam dalej. Jak najdalej... A przynajmniej za najbliższy róg. Gdy mam chwilę spokoju uruchamiam OPA (Ostateczna Procedura Alarmowa), wprowadzam dane sytuacji i czekam na reakcję sprzętu. W międzyczasie zastanawiam się jaki związek ma kawa bezkofeinowa z pędrakami, i nie zwracając uwagi na fakt, że jest to chyba mało istotne wysyłam do serwera zapytanie o informacje zawierające jednocześnie oba zwroty. Przy okazji spoglądam na nuklearny zegar systemowy. Muszę zdążyć do roboty, a tu taki c*uj...
 
__________________
- Ciemna, druga strona jest ciemna!
- Zamknij się Yoda i jedz swojego tosta.
rob'n'hut jest offline