Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2006, 22:27   #16
Bergan
 
Bergan's Avatar
 
Reputacja: 1 Bergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłość
Valdar: Straszne rzeczy się działy po tym jak zwymiotowałeś! Nie lubisz wymiotowac, bo potem masz zazwyczaj rozwolnienie, ale cóż, sytuacja tego wymagała. Czekałeś...kule, pociski, strzały i kafle leciały w Twoją stronę, czekałeś...zjadłeś jednego żołędzia, czekałeś...nadeszło rozwolnienie...i nagle stało się! Coś płonącego wyjechało zza rogu, ale była to nie śmieciarka tylko betoniarka pełna betonu! Jak ciężarówka nie wpadła na facetów, jak beton się nie wylał, to normalnie umarłó w butach i upadł! Sto ton betonu szybkoschnącego przeleciało obok Ciebie wraz z trzytonową ciężarówką. Masakra, wszędzie krew i drobniaki, które wysypały się z kieszeni. Nim zdąrzyłeś mrugnąć okiem, a ze śmietników wyszły lumpy i zaczęły zbierać te drobniaki. Niestety większość pozostała w betonie na zawsze. Zobaczyłeś jak krasnoludopodobne coś zaczęło ruszać się pod stertą kabli i coś kombinować, a facet którego za sobą ciągnął wstał i chyba na mocnym kacu powiedział:
- Weźcie mi skombinujcie "Twardego Eda", bo umrę - dołożył małe co nieco do Twoich wymiocin - Już mam pierwsze objawy. E Ty! - pokazał na Ciebie sękatym i brudnym od "czegoś" paluchem - Masz na aperitywa? No poratuj rodaka, rodaku z lasu! Zawsze byłem za tym, aby nie wycinano wam tych drzewek! Jestem miłośnikiem przyrody!
Chyba kręgosłup Ci się nastawił bo czujesz znowu głowę...

Rob'n'Hut: Zobaczyłeś masakrę, której prawdopodobieństwa Twój program nie mógł w ogóle obliczyć! Ten wieśniak, ten śmierdziuch, ten obszczymur jest fenomenem natury albo ma niezwykłego farta! Zobaczyłeś nagle wynik z OPA - SZANSE NA PRZEŻYCIE -10000000%. Niewiarygodne! Aż Ci system zaczął się zacinać od niemożliwości technicznego poznania takiej sytuacji! Nagle przyszedł odczyt z serwera:
Pędraki z gatunku larw muchożernych pesticida agnomensis produkują enzym zwany kematoplominą, którego wiązania węglowodorowe tworzą jonowo spójny odczynnik biochemiczny na poziomie kappa. Enzym ten gwałtownie reaguje z kofeiną, tworząc oktanodipropenowęglan. Związek nie jest zabójczy jednak przy kontakcie z ogniem nabiera cech anihilatora nadprzestrzennego o masie jeszcze większej niż poznane dotąd czarne dziury.
Podrapałeś się po brodzie i przyszedł kolejny wydruk:
Autobus do pracy za 10 minut z przystanku Śliwowa. Uwaga, kończy się papier w faxie i drukarce.
 
__________________
- Sir, jesteśmy otoczeni!
- Tak?! To wspaniale! Teraz możemy strzelać w każdym kierunku!
Bergan jest offline