Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2010, 14:55   #201
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Sesja Życie - dokument na wspólne roz... - Google Docs

Dla przypomnienia to link do doca, tylko byle nikt nie uległ ułudzie, że jak tam pisze to wystarczy. Albo szybki dialog wklejony do posta, albo lepiej odpuścić żeby nie spóźnić się z postem. Nie opóźniać, 2 - 3 dni zgubiły przedników, bo o nic innego nie chodziło tylko o chęć do gry i pisania. Codziennie każdy z nas ma godzinkę lub dwie wolnego - które poświęcamy na różne przyjemności, niekoniecznie lastina. Ale wystarczy pół godzinki na sklecenie porządnego posta, lub kwadrans na zwykłego.

PS Ja się powoli zabieram za kolejnego, przynajmniej wiem już kto za mną rusza, więc i łatwiej o opis pościgu. Może nawet jakiegoś rzucę kamieniem choć trafiejstwo, tak jak i wszystkie inne rzuty pozostawie mg Nowi proszeni są o jak najszybszy opis lub choćby awatara, bo pojęcia nie mam jak wyglądają.
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 22-04-2010 o 14:59.
Eliasz jest offline