Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2010, 17:56   #34
Discordia
 
Discordia's Avatar
 
Reputacja: 1 Discordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodze
No to i ja się przedstawię Discordia, witam. Moje gg: 6892310, na innych komunikatorach nie ma mnie co łapać. Mail dla chcących: szyper_32@o2.pl
Przedstawiam wam moją małą.

Anna Komorowska, ochroniarz w agencji ochrony Asco. Twarda kobita, posiadająca kilka wartościowych umiejętności, jakie zostały jej po służbie w Wojsku Polskim.



Wiem, nie wygląda bojowo Ale uwierzcie, że pozory mogą mylić. Ma niespełna 30 lat, wysportowana, silna i twardo stąpające po ziemi kobieta, która niejedno widziała.
Bardzo często można ją zobaczyć w towarzystwie tego pana:



Bartka Trzpienia, policjanta, oficjalnego partnera życiowego. I z psem. Żyją w luźnym związku, spędzając pół tygodnia w jednym mieszkaniu, pół w drugim.
Anna ma małe mieszkanie niedaleko Dworca Głównego, na parterze starej kamienicy czynszowej na rogu Gwarnej i Kościuszki. Nie ma za wiele pieniędzy, ale stać ją na utrzymanie mieszkania i motoru, który garażuje u Bartka.
Anna nie utrzymuje bliskich kontaktów z Przebudzonymi. Ma co prawda kilku znajomych, ale spotykają się nieregularnie. W Fundacji jest ceniona za swą bezkompromisowość w dążeniu do celu oraz sumienność i oddanie.

Jak zwykle spóźniona... eech
 
__________________
Discordia (łac. niezgoda) - bogini zamętu, niezgody i chaosu.

P.S. Ja tylko wykonuję swój zawód. Di.
Discordia jest offline