Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2010, 22:11   #44
Komtur
 
Komtur's Avatar
 
Reputacja: 1 Komtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputację
Kerston podrapał się po brodzie i rzekł:

- Wątpliwe by ktokolwiek na tym etapie wiedział o naszej misji, choć mogę się mylić, ale pomysł z powrotem do miasta przez różne bramy nie podoba mi się. Jeżeli oficer prowadzący patrol ma trochę rozumu w głowie to zwłaszcza gdy znikniemy mu we mgle, rano rozpocznie dokładne poszukiwania i znajdzie nasze ślady prowadzące w obręb murów. To z kolei oznacza śledztwo wypytywanie strażników, karczmarzy i innych świadków. I wierzcie mi Panowie jeżeli nas znajdą, a znajdą raczej na pewno, to dopiero wtedy zaczną się problemy. Wolałbym więc udać się do klasztoru i tam wcisnąć dowódcy patrolu jakąś przekonującą historię bo wtedy wyjdziemy nie na szpiegów, ale na nieszkodliwych dziwaków.
 
Komtur jest offline