Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2010, 18:14   #57
SWAT
 
SWAT's Avatar
 
Reputacja: 1 SWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputację
Nowe osoby, nowi towarzysze... Nie wiecie czy wypełnią lukę po niedawno zmarłych, ale na pewno w grupie będzie raźniej.
A patrząc na uzbrojenie nowych towarzyszy, na pewno nie będziecie narzekać na nudę.

---------------------------------------------------------------------------

Jarosław Bodziony
Tkwiłeś pochylony nad kanałem i wpatrywałeś w panujący się w dole mrok. Krzyki wydały dobywające się z dołu, wydawały się o wiele bardziej oddalone. Pozwoliłeś sobie spuścić z nich wzrok i popatrzeć na to co robił strażak. W końcu uwolnieni też mogli się okazać szaleńcami, chcącymi zabić swoich towarzyszy. Na całe szczęście żaden atak z ich strony nie nastąpił, ba, byli nadzwyczaj wdzięczni za uwolnienie...
Nagle z zamyślenia, a raczej zapatrzenia wyrwał Cię odgłos strzału.
Pocisk z jakiejś śrutowej broni śmignął Ci koło twarzy, trafiając w sufit.
- KURWA! CHYBIŁEM! - daje się słyszeć zdenerwowany głos z dołu.

Wszyscy
Uwolnieni są wdzięczni wybawcom. Wybawcy trochę nieufni, ale czego można się spodziewać w takich czasach po obcych ludziach? Zwłaszcza że przed chwilą stracili trzech przyjaciół, z którymi znali się już jakiś czas.
- Jestem Rafał, tamten to Antoni, a ten klęczący nad dziurą to Jarek. Przed chwilą straciliśmy trzech przyjaciół. - wyszedł z inicjatywą strażak - Ukrywamy się na przedmieściach Warszawy, wyszliśmy poszukać zapasów. A wy ską.... - strażakowi przerwał wystrzał, który prawie zabił Jarka.
Dodatkowo na klatce schodowej pojawia się wystraszona dziewczyna, na oko 17 lat. Patrzy na was chwilę, po czym zaczyna krzyczeć i ucieka na górę.
Gońcie ją! - wskazał strażak na Krzysztofa i Jarosława, którzy stali najbliżej schodów - My zajmiemy się tymi na dole!
 
__________________
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.
SWAT jest offline