Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2010, 20:43   #28
SWAT
 
SWAT's Avatar
 
Reputacja: 1 SWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputację
- Miło mi was poznać. To na tyle z uprzejmościami. Zanim pokażę wam mapy, jest jeden warunek. Jadę z wami. - popatrzył na milczące twarze nowych "towarzyszy" - Skoro nie macie ku temu żadnych przeciw wskazań, to mogę wam pokazać moje mapy.
Po chwili Cyrus wyjął z okrągłego, wodoszczelnego pojemnika zwitek map.
Były na nich naznaczone dwie trasy.
- Panowie. Żółta trasa to trasa najbezpieczniejsza, czerwona zaś najkrótsza.Od was zależy którą wybierzecie. Powiem jeszcze tylko tyle, że na czaerwonej można spotkać patrole Kartelu, które mógłbym jeszcze spławić. Ale te patrole nie są tam na darmo, bowiem ten szlak jest nękany przez różnych bandytów i w tamtym rejonie uderzyła potężna bombka. Promieniowanie jest wysokie, a zwierzęta nie takie, jakie się wam wydają. Są bardziej... Przystosowane. Ale od was zależy którą trasą wybierzecie. Samobójcą nie jestem, i jeśli sądził bym że sobie nie poradzicie nie pokazywał bym wam tej mapy.
Kiedy skończył swoją dość długą kwestię, poprawił swój ekwipunek i na chwilę odsunął się od stołu. W międzyczasie pociągnął łyk z manierki. Od tego mieszania jęzorem zaschło mu w gardle. Już dawno tyle nie mówił, doszedł po chwili do wniosku.
 
__________________
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.
SWAT jest offline