Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2010, 12:26   #22
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Z wulgaryzmami jest tak: o ich obecności w sesji decyduje Mg, jeśli chce, może zrobić pojedynek na wyzwiska. Natomiast w tematach nie będących sesją wszelkiej maści wulgaryzmy są zabronione, chociaż taka "dupa" umieszczona w odpowiednim miejscu raczej by moderatorom nie przeszkadzała ^_^ (Pięknie to zdanie ułożyłem, prawda? )

Ja nie zamierzam przeklinać, to nie pasuje do Piotra, ze względu na... charakter i obecny stan psychiczny. Ale w innych sesjach przeklinam, więc trudno, żebym nie akceptował ich u innych graczy Na bluzgi w sesji macie z mojej strony błogosławieństwo :P

A co do upka, mam nadzieję, że wszyscy wyrobią się przed 9 maja. Toż to szmat czasu, a wiele się nie działo No, chociaż ja mogę sobie pofilozofować...
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline