Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2006, 10:35   #34
Nassair
 
Nassair's Avatar
 
Reputacja: 1 Nassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwu
Melchior odstawił kielich i wygodniej usiadł w fotelu.
- Cóż, mogę jedynie powiedzieć sentencjonalnie "wszystko w swoim czasie". Tak więc musicie się uzbroić w cierpliwość - uśmiechną się do was. - Zostaliście wynajęcie, między innymi, dla waszych umiejętności. Pan Bartolomeo nie omieszka ich wykorzystać, a jeśli do tego będą potrzebne dodatkowe narzędzia, to na pewno w odpowiednim czasie je dostaniecie. Co do szczegółów zadania, to też nie jestem o nich poinformowany. Dowiaduje się o konkretach dopiero, kiedy mam je przekazać wam. Mogę jedynie powiedzieć, że pierwszy etap rozpoczynamy jutro po południu. Instrukcje indywidualne dostaniecie, przekaże wam je jutro rano. Ponieważ jednak są to polecenia indywidualne, będę rozmawiać z każdym z was osobno. - Melchior zrobił pauzę dla podkreślenia wagi swoich słów. - I to na tą chwile wszystko, nie zostałem jak dotąd poinformowany o żadnych haczykach.
Młody mężczyzna uśmiechnął się do was i wzniósł kufel do góry. - Za powodzenie naszego przedsięwzięcia. - Wypił jego zawartość i odstawił na stół. - Proponuje dokończyć rozmowę w drodze do waszej kwatery. Wprawdzie nie wprowadzono jeszcze godziny nocnej, po której nie wolno by się poruszać po mieście, ale i tak jest to niezbyt bezpieczne.
 
__________________
And then... something happened. I let go.
Lost in oblivion -- dark and silent, and complete.
I found freedom.
Losing all hope was freedom.
Nassair jest offline