Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2010, 22:45   #220
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Ok teraz czekamy już tylko na post Noraku ten nastąpi jak wyżej wymieniony gracz dorwie MG na gg. Co nastąpi hmm miejmy nadzieję szybko.... Z ogłoszeń piątek i sobotę jestem całkowicie offline w zasadzie będę w niedziele koło południa. Podejrzewam że przez te kolejne dwa dni pokaże się i post Noraku i Szu. Więc z góry informuje że ja odpisze w wyżej wymienionym terminie. Jakby co Szu zna mnie i profesora na tyle dobrze że da rade na autopilocie. Choć u mnie z Klausem jeśli dobrze to rozegramy nie będzie kłopotów. Gorzej u reszty.

P.S A byłbym zapomniał nie napisał jeszcze Trojan. Ale on to i tak wiadomo co robi i pisać nie miałby chyba o czym nawet. Choć może się mylę. Cóż zatem do niedzieli mam nadzieje że będę miał co czytać. Powiem wam że na sesji Szu bawię się zdecydowanie najlepiej. O ile dobrze wszystko zrozumiałem może nawet będą momenty kiedy akcja zwolni..... I gracze nacieszą się własną inicjatywą. A Matta będziemy o ile przeżyje prowadzać na smyczy
 
Icarius jest offline