Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2010, 10:41   #26
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
Exclamation

Ach jak mi się cieplutko w serduszku zrobiło że podobają wam się wasze wzajemne posty :3

Powtarzam że update pokaże się 9 Maja, a przynajmniej poproszę o wyrobienie się przed weekendem czyli 8-9 Maja. Jeśli nie masz czasu to napisz gdy tylko będziesz go miał, nie przepraszaj mnie za nic ^^

Co do piątego gracza. O ile nie wyraziłam swojej opinii zbyt surowo na temat nadesłanej karty postaci, to możecie spodziewać się jeszcze jednego/ej bohatera/ki. Jednak sądzę że będzie to ostatnia dodana osoba, nie wiem czy dałabym radę odpisywać szóstce. To w końcu aż 6 punktów widzenia! i aż 18 ścieżek!

Na obecną chwilę oczekuję Postu od Majk'a na temat talentów, oraz hojnego aktu ponownego nadesłania karty postaci Fallenhuman (przypadkowo skasowałam posiadaną kopię :x)

EDIT:

@Gnomer - Po przeczytaniu posta, muszę cię skarcić za nie trzymanie się zasad publikacji myśli postaci. Element z wytyczaniem leadera. Proszę o natychmiastową edycje posta i usunięcie niepożądanych linijek. Zalecam także ponowne przeanalizowanie całości.
 

Ostatnio edytowane przez Kawairashii : 01-05-2010 o 11:04. Powód: EDIT
Kawairashii jest offline