Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2010, 09:48   #39
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Ok, możemy w sumie zrobić i tak, by statek nie był aż przesadnie złomiasty, ale za to kupiony na kredyt

Pogrzebałem trochę w moich materiałach i priorytety były następujące:
- Duże pokoje dla załogi do erpegowania i ukrywania własnych tajemnic.
- Pomieszczenie do integracji.
- Dużo miejsc technicznych dla Obcych
- Sensowna łazienka do porannych przemyśleń przed lustrem.
- Ładownia do strzelanin
- Broń, ale sam charakter statku raczej cywilny.

Oto moja propozycja:

Accuser - Modified Ghtroc Industries Class 720 Light Freighter

Statek ma odkryte "jądro", do którego bezpośrednio podłączać będzie mógł się golem

A tu moja stara przeróbka do kampanii, która nigdy się nie odbyła. W naszym przypadku można pozbyć się tego łazika terenowego, jeśli to za dużo dla MG.



Pakownia i ambulatorium na każdym statku dla twardzieli muszą być

Co do tych dwóch promów na drugim piętrze - to raczej kapsuły ratunkowe. Mogą latać tylko z orbity na powierzchnie - jak MG chce, to możemy się ich zupełnie pozbyć albo założyć, że są wypatroszone i przerobione zostały na pokoje (niekoniecznie dla kurtyzany).

No i dla obecnej drużyny, ze względu na liczebność, lepszy będzie chyba pierwotny rozkład kabin mieszkalnych

Możemy wybrać też inny statek, długi czas byłem spaceshipowym fetyszystą, więc jak sprecyzujecie wymagania, to jeszcze coś wrzucę
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 04-05-2010 o 10:00.
Tadeus jest offline