Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2010, 10:08   #20
Lhianann
 
Lhianann's Avatar
 
Reputacja: 1 Lhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputację
Hymmm

Chyba wsadzę kij w mrowisko, ale moim zdaniem najwięcej smaczków mają przygody w jakich postaci graczy dopiero się poznają, bo przy opcji 'znamy się, acz niekoniecznie lubimy/kochamy' prędzej czy później wychodzi kwestia ile postacie tak naprawdę o sobie wiedza, czy mroczne tajemnice które ktoś tam chowa w zanadrzu w ogóle mają racje bytu, no i gdzie miejsce na knucie, ja się zapytuje?!?!?

Może to rozwiązać kwestia wynajmu statku/ załogi/specjalistów przez cześć graczy, lub kwestia bycia zmuszonym do salwowania się grupowa ucieczką skądś- planeta/stacja/duży statek/łapki inkwizycji/itp. a jako że ktoś ma statek, to wybór jest oczywisty...

Co do opcji scenariuszowych wszystko się zdarzyć może, wszechświat jest ogromny...:P

Co do postaci, to mam kilka koncepcji, ale w pełni je rozwinę gdy w końcu ściągnie mi się podręcznik...--''
 
__________________
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I'm home again
Dear diary I'm here to stay
Lhianann jest offline